Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada Asuncion appartement biedt snelle toegang tot verschillende stadsoriëntatiepunten, zoals Iglesia Cristo Centro, gelegen op op wandelafstand van ongeveer 5 minuten hiervandaan. Het appartement bevat draadloos internet, samen met privéparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het 1-badkamer appartement heeft een ligging op slechts 400 meter van de Paseo Miraflores, het Plaza Uruguaya is op circa 7 km afstand. Kerk van de Heilige Drie-eenheid ligt op circa 2 km van de accommodatie.
Het appartement is tevens voorzien van een kitchenette. Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement is binnen het bereik van Linea 11 a Aregua bushalte. Gasten kunnen een duik nemen in een zwembad van deze accommodatie.
- Luchthavens
- Luchthaven Silvio Pettirossi International9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement?
Gasten van Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Parque de la Salud, op 20 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Nu Guazu (2 km) en Kerk van de Heilige Drie-eenheid (2,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement?
Het duurt 20 minuten lopen om van Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement?
Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement heeft privéparkeren. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement verblijven?
In Departamento Equipado Full Con Ubicacion Privilegiada appartement kunnen maximaal 3 gasten verblijven. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.